هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

بهترین کلینیک کاشت مو زنان در تهران ( CIP )

بهترین کلینیک کاشت مو زنان در تهران ( CIP ) ، به ارائه جدیدترین متدهای کاشت مو با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات اقدام می کند.

نقش مو در زیبایی بانوان

خانم ها به زیبایی خود بسیار حساس هستند. یکی از عناصری که در زیبایی آنها اثرگذاری زیادی دارد ، مو است. ریزش یا طاسی مو در زنان ، مشکل ناراحت کننده ای است. بسیاری از خانم هایی که از این مشکل رنج می برند ، اعتماد به نفس خود را از دست می دهند و گاهاً با مشکل افسردگی مواجه می شوند.

حال می خواهیم به شما این نوید را بدهیم که شما می توانید با استفاده از روش های مختلف کاشت مو ، این مشکل را برطرف کنید. درصد موفقیت عمل کاشت مو در خانم ها بسیار بالا است. خانم هایی که اقدام به کاشت مو می کنند ، از چهره متفاوت و جدیدی برخوردار خواهند شد.

بهترین کلینیک کاشت مو زنان در تهران

آیا روش های کاشت مو در زنان و مردان متفاوت است ؟

قبل از انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو زنان در تهران در زنان بهتر است اطلاعات مختصری درباره کاشت مو داشته باشید. کاشت مو در زنان و مردان ، روش های یکسانی دارد. اما ممکن است پزشک یا متخصص برخی از روش ها را برای خانم ها موفقیت آمیزتر بداند.

کاشت مو به روش SUT BHT برای خانم ها مورد استفاده قرار نمی گیرد. زیرا در این روش از فولیکول های مو در بخش ریش یا سینه استفاده می گردد. خانم ها از موهای باکیفیتی در این بخش ها برخوردار نبوده و این روش برای آقایان توصیه می گردد.

توجه داشته باشید که احتمال ریزش مو پس از پیوند مو در خانم ها در مقایسه با آقایان ، بیشتر است. البته جای نگرانی وجود ندارد ، زیرا این موها مجدداً رشد خواهند کرد. ولی این مسئله به مذاق اغلب خانم ها خوش نخواهد آمد. انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو زنان در تهران می تواند در به حداقل رسیدن احتمال بروز این مشکل اثرگذار باشد.

پیوند مو در زنان موفقیت آمیز است ؟

پیوند مو با هدف رفع الگوی ریزش مو و پایین آوردن خط مو که به دلیل ریزش مو اندکی به بالا رفته است ، انجام می گردد. لذا با پیوند مو در خانم ها این انتظار را خواهیم داشت که این مشکلات برطرف شود. در اغلب موارد ، روش های پیوند مو به صورت موفقیت آمیز انجام می شود. شانس موفقیت هر روش در مقایسه با سایر روش ها متفاوت است.

پایین آمدن خط رویش مو در زنان با بهره مندی از تکنیک های عادی پیوند مو صورت می گیرد. فولیکول های مو از بخش اهدا برداشته شده و در ادامه در راستای خط رویش مو کاشته می شوند. همانگونه که می دانید الگوی ریزشی مو زنانه و مردانه متفاوت خواهد بود. اما در اکثر اوقات شاهد موفقیت آمیز بودن کاشت مو در خانم ها و آقایان هستیم. البته این به شرطی است که در انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو زنان در تهران دقت شود.

بهترین کلینیک کاشت مو زنان در تهران

ممنوعیت کاشت مو برای برخی از خانم ها

توجه داشته باشید که قبل از اقدام برای کاشت مو باید دلیل ریزش موی خود را بدانید. متخصص یک آنالیز میکروسکوپی فوق العاده دقیقی از نواحی اهدا و کاشت صورت می دهد. خانم هایی که از مشکل ریزش موی شدید در تمامی نواحی سر رنج می برند ، نمی توانند گزینه ایده آلی برای پیوند مو باشند.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تغذیه بعد از کاشت مو
با کارشناسان ما در ارتباط باشید

دلیل این مسئله این است که الگوی ریزش موی زنانه ( ریزش شدید در تمامی نواحی ) بیانگر این است که امکان ریزش فولیکول های موی کاشته شده وجود دارد. لذا کاشت مو در چنین افرادی بی فایده است. شاید این واقعیت برای برخی از خانم ها تلخ به نظر بیاید ، اما چاره ای به جز پذیرفتن آن نخواهید داشت.

مراحل کاشت مو در زنان

در بهترین کلینیک کاشت مو زنان در تهران در چندین مرحله به پیوند مو اقدام می شود. انجام معاینات و آزمایشات پزشکی ، بی حسی موضعی و پاکسازی پوست ، برداشت فولیکول های مو از ناحیه ی اهدا ، آماده سازی فولیکول های مو ، قراردهی فولیکول های مو در ناحیه ی کاشت و … از مراحل کاشت مو در خانم ها می باشند.

تمامی این مراحل باید با دقت بالایی انجام شود. تخصص و مهارت پزشک بسیار مهم است. این مسئله نشان از اهمیت انتخاب معتبرترین کلینیک کاشت مو در تهران یا سایر شهرها است. زیرا در کلینیک های مدرن و معتبر از پیشرفته ترین تجهیزات استفاده می شود. بهره گیری از تجهیزات پیشرفته در افزایش دقت کاشت مو بسیار اثرگذار است.

بهترین کلینیک کاشت مو زنان در تهران

بهترین کلینیک کاشت مو زنان در تهران کجاست ؟

در کلینیک CIP از جدیدترین و مؤثرترین روش های کاشت موی زنان استفاده می شود. روش هایی برای کاشت مو در خانم ها انتخاب می شود که بیشترین شانس موفقیت را داشته باشند. به طور مثال می توان به روش کاشت مو به شیوه ی Super FUE اشاره نمود.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره مزوتراپی بعد از کاشت مو با کارشناسان ما در ارتباط باشید

این کلینیک برخوردار از یک کادر حرفه ای و متخصص است که از مهارت و تجربه فوق العاده بالایی برخوردار می باشند. تجهیزات مورد استفاده در این کلینیک مطابق با تجهیزات مورداستفاده در معتبرترین کلینیک ها در کشورهای پیشرفته است.

با توجه به بررسی شرایط فرد ، روشی را برای پیوند مو در خانم ها انتخاب می کنند که بهترین نتیجه را به دنبال داشته باشد. با رعایت موارد فوق ، کمترین میزان عوارض و پیامدهای ناهنجار را در فرد متقاضی شاهد خواهیم بود.

بهترین کلینیک کاشت مو زنان در تهران

هزینه پیوند مو در بهترین کلینیک کاشت مو زنان در تهران

نرخ پیوند مو در خانم ها با نرخ پیوند مو در آقایان ، متفاوت نمی باشد. نرخ پیوند مو با توجه به روش های پیوند مو ، حجم موهای کاشته شده ، محل کاشت مو ، تخصص و مهارت پزشک یا جراح و … تعیین می شود.

هزینه های جانبی هم وجود دارند که معمولاً بالا نیستند و شامل هزینه آزمایشات ، داروهای آنتی بیوتیک ، مسکن و … می باشند. معمولاً روش های مدرن کاشت مو از هزینه های بالاتری برخوردار می باشند. در بهترین کلینیک های پیوند مو به سبب برخورداری از دستگاه های مدرن و پیشرفته ، هزینه کاشت مو اندکی بالاتر است. اما به علت مزایای بسیار زیاد و عوارض بسیار کمی که دارند ، ارزشمند است.

مقالات مرتبط با کاشت مو

به روزترین کلینیک کاشت مو

بهترین سن برای انجام کاشت مو چه زمانی است؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجهزترین کلینیک کاشت مو - سی آی پی - CIP