هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

جدیدترین تکنیک های کاشت مو در ایران

تکنیک های کاشت مو در ایران در سال های اخیر پیشرفته زیادی داشته است. در برترین کلینیک های ایران از پیشرفته ترین متدهای کاشت استفاده می شود.

چه روشی برای کاشت موی طبیعی ایده آل است ؟

یک دغدغه ی بزرگ افرادی که داوطلبین کاشت مو هستند ، انتخاب روش مناسب برای پیوند مو می باشد. اغلب افراد به دنبال روش هایی برای کاشت مو هستند که بهترین نتیجه را برای آنها به همراه داشته باشد. بهترین نتیجه یعنی موهایی که حداکثر تراکم را داشته باشد و کاملاً طبیعی جلوه نماید.

هر یک از روش های کاشت مو برای شرایط ویژه ای ، طراحی شده است. لذا انتخاب روش های کاشت مو با توجه به عوامل مختلفی از سوی پزشک صورت می گیرد. پزشک شرایط شما را به طور دقیق بررسی نموده و تمامی جوانب را سنجیده و سپس بهترین روش کاشت مو را به شما پیشنهاد می دهد.

جدیدترین روش های کاشت موی طبیعی در جهان در سال 2022

قبل از پرداختن به تکنیک های کاشت مو در ایران ، اشاره ای به جدیدترین روش های کاشت مو در جهان می کنیم. در خارج از کشور ایران بخصوص در کشورهای اروپایی و آمریکایی از دو تکنیک کلی جهت پیوند مو استفاده می شود.

بسیاری از ایرانیان از غربی ها الگوبرداری می کنند. از این رو ، برای آنها مهم است که بدانند در کشورهای غربی از چه روش هایی برای کاشت مو استفاده می شود. کاشت مو به روش FIT و کاشت مو به روش FUT از روش های رایج حال حاضر در کشورهای غربی می باشند.

این روش ها ، هر یک دارای مزایا و معایبی هستند. اما مزایای آنها بسیار زیاد است و این مسئله سبب شده است که از این روش ها به عنوان روش های مرسوم پیوند مو استفاده نمایند. برای طراحی روش های نوین کاشت مو ، مطالعات بسیار زیادی صورت گرفته است. دانشمندان تمامی تلاش خود را کرده اند که روش های مذکور بهترین نتیجه را به همراه داشته باشند و کمترین عوارضی را ایجاد کنند.

جدیدترین تکنیک های کاشت مو در ایران

به روزترین تکنیک های کاشت مو در ایران در سال 1401 کدام است؟

روش های نوین، کاشت مو را به دو دسته کلی طبقه بندی می کنند. سایر روش های ارائه شده به نوعی زیر مجموعه این روش ها هستند. به بیان دیگر ، با تغییراتی که در روش های کلی ایجاد می شود ، سایر روش ها بوجود می آیند. هر تغییر کوچکی می تواند منجر به پیشرفته تر شدن روش های کلی پیوند مو شود.

از آنجا که برخی از روش های پیوند مو نمی توانند انتظارات داوطلبین را برآورده کنند ، تغییراتی در آنها صورت می گیرد و روش های جدیدتری را تشکیل می دهند. در اغلب روش های جدید کاشت مو از پیشرفته ترین تجهیزات و دستگاه ها استفاده می شود. برخی از روش های مدرن کاشت مو که در ایران در حال انجام است ، را بررسی می کنیم.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دلایل ریزش مو بعد از کاشت مو با کارشناسان ما در ارتباط باشید

Micro FIT ، از جدیدترین تکنیک های کاشت مو در ایران

کاشت مو به روش میکروفیت که روش SFIT نامیده می شود ، از نخستین متدهایی بود که به منظور کسب نتیجه ی بهتر و کاهش عوارض روش FIT عنوان شد. در روش مذکور از تجهیزات مدرن و دستگاه های هندلر بهره برده می شود. این دستگاه ها قادر خواهند بود که پانچ هایی با مینیمم قطر در پوست سر ایجاد نمایند.

حسن این روش این است که به سبب بهره مندی از دستگاه های هندلر ، زخم های ایجاد شده در سریعترین زمان محو می شوند. همچنین کمتر آسیبی به فولیکول های مو وارد می گردد و شانس بدست آوردن موهایی با حداکثر تراکم افزایش می یابد.

جدیدترین تکنیک های کاشت مو در ایران

آیا روش سوپرفیت ( SFIT ) و میکروگرافت با یکدیگر متفاوت هستند ؟

یکی از تکنیک های کاشت مو در ایران ، تکنیک سوپرفیت است. روش سوپرفیت که آن را به صورت خلاصه توضیح دادیم از شباهت زیادی به روش میکروگرافت برخوردار است. در متد میکروگرافت هم به برداشت گرافت های کوچکی از پوست اقدام می شود که اسکار زیادی بر جای نمی ماند. متد میکروگرافت به گونه ای متد سوپرفیت را کامل نموده است.

به طور مثال ایراد مصنوعی جلوه کردن موها در روش سوپرفیت را با ترفند بکارگیری از کمترین فولیکول ها برای ساخت گرافت های جدید ، تصحیح نموده اند. در نتیجه ، مشکل تراکم پایین در پیوند مو به روش FIT حل می شود.

جدیدترین تکنیک های کاشت مو در ایران

تکنیک SUT در ایران

یکی از تکنیک های کاشت مو در ایران ، کاشت مو به روش SUT می باشد. این روش طرفداران بسیار زیادی دارد و در اغلب کلینیک های موجود در سطح کشور به عنوان اصلی ترین روش پیوند مو ، مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش فولیکول های مو را در محفظه های مستقل ، نگهداری نکرده و آنها را در دستگاه های هندلر نگه داری می کنند. اصلی ترین اختلاف میان متد SUT و FIT در دستگاه هندلری است که برای پیوند مو به کار می رود.

سایر روش های رایج کاشت مو در ایران

در کلینیک های کاشت مو در ایران از روش های دیگری برای کاشت مو استفاده می شود که می توان به روش FUT ، روش ترکیبی و … اشاره نمود. روش های دیگری به تازگی برای پیوند مو استفاده می شوند که برای برخی از افراد با محدودیت های خاص مناسب می باشند.

کاشت مو به روش BHT ، ترمیم به روش HRT ، کاشت مو با استفاده از سلول های بنیادی و … از سایر تکنیک های کاشت مو در ایران می باشند که با سایر روش های اصلی پیوند مو متفاوت هستند.

جدیدترین تکنیک های کاشت مو در ایران

درصد موفقیت کاشت مو در ایران

برخی از افراد گمان می کنند که عمل پیوند مو در ایران با موفقیت بالایی همراه نخواهد بود. در حالی که در ایران از برترین متخصصان و پزشکان برای انجام پیوند مو استفاده می شود. این پزشکان به لحاظ بار علمی و تجربه نسبت به پزشکان و متخصصان نظیر خود در کشورهای اروپایی و آمریکایی ، در جایگاه پایین تری قرار ندارند و چه بسا در سطح بالاتری قرار داشته باشند. پزشکان و متخصصان ایرانی به گونه ای تکنیک های کاشت مو در ایران را پیاده سازی می کنند که برترین نتایج حاصل شود. این نتایج در اغلب مواقع ، دائمی و ماندگار است.

مقالات مرتبط

کاشت مو با بانک مو ضعیف

راه های جلوگیری از عوارض کاشت مو

کاشت مو به روش super sut

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجهزترین کلینیک کاشت مو - سی آی پی - CIP