هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

قدیمی ترین کلینیک کاشت مو

قدیمی ترین کلینیک کاشت مو مانند CIP از کادری حرفه ای و مجرب برخوردار است و دارای خدمات متنوعی در زمینه پوست و مو می باشد.

چرا کلینیک های قدیمی را برای کاشت مو انتخاب کنیم ؟

امروزه کلینیک های کاشت موی متعددی در حال فعالیت هستند که برخی از آنها به تازگی اقدام به فعالیت نموده اند. مسئله ی بسیار حائز اهمیت این است که در زمینه عمل های زیبایی و پوست و مو ، نمی توان به هر کلینیکی اعتماد نمود.

افراد بی شماری در برخی از کلینیک ها به عمل کاشت مو و سایر عمل های زیبایی اقدام می کنند و دچار مشکلات متعددی می شوند. این مشکلات ناشی از انتخاب یک کلینیک نامعتبر و غیرحرفه ای است. با توجه به اینکه نمی توان به هر کلینیکی اعتماد نمود ، بهتر است قدیمی ترین کلینیک کاشت مو را برای عمل پیوند مو انتخاب نمود.

در چنین شرایطی شما اطمینان خاطر خواهید داشت که از عوارض و مشکلات ناشی از بی تجربه بودن کادر پزشکی ، نامناسب بودن روش های پیوند مو و بی کیفیت بودن دستگاه های مورد استفاده در امان خواهید بود. در واقع شما کاشت موی خود را زیرنظر برترین متخصصان با استفاده از مناسب ترین روش ها و بهره گیری از باکیفیت ترین تجهیزات ، انجام خواهید داد.

این مسئله بیانگر اهمیت انتخاب یک کلینیک باتجربه و حرفه ای است که از کارنامه بسیار درخشانی در این زمینه برخوردار باشد. CIP ، یک کلینیک کاشت موی خوشنام و با تجربه است که می تواند انتظارات شما را در این زمینه برآورده کند.

قدیمی ترین کلینیک کاشت مو

بررسی ویژگی های اصلی یک کلینیک باتجربه و حرفه ای

قدیمی ترین کلینیک کاشت مو باید بر اساس گذشت زمان ، پیشرفت کرده و خود را با جدیدترین روش ها و اصول کاشت مو وفق دهد. برخی از کلینیک های کاشت موی قدیمی که هنوز هم در حال فعالیت هستند ، تجهیزات و سیستم های خود را توسعه دادند و بر اساس جدیدترین استانداردهای جهانی خود را به روزرسانی کرده اند.

در انتخاب بهترین و معتبرترین کلینیک کاشت مو باید موارد زیر را در نظر داشته باشید :

  • کلینیک انتخابی باید دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت باشد و این مجوز در کلینیک در محلی نصب شود که برای همگان قابل رؤیت باشد و مراجعین عزیز بتوانند با مشاهده آن ، به کلینیک اعتماد کنند.
  • کلینیک موردنظر باید دارای تجهیزات پیشرفته و مدرنی باشد تا فرآیند پیوند مو را با دقت و سرعت عمل مناسبی انجام دهد تا بهترین نتیجه حاصل گردد.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره کاشت مو به روش micro sut با کارشناسان ما در ارتباط باشید

  • بهترین و قدیمی ترین کلینیک کاشت مو باید برخوردار از یک کادر متخصص و حرفه ای باشد تا با دارا بودن دانش و تجربه ی کافی ، تمامی مراحل پیوند را به خوبی انجام دهد و کوچکترین خطایی را مرتکب نشود. کوچکترین خطایی می تواند منجر به خراب شدن نتیجه شود.
  • محیط کلینیک باید کاملاً بهداشتی و سالم باشد و تمامی اصول و قواعد بهداشتی رعایت شود تا موجب بروز بیماری های مختلف در بیماران و متقاضیان نشود.

قدیمی ترین کلینیک کاشت مو

متدهای قدیمی و جدید برای کاشت مو

متدهای مختلفی برای پیوند مو استفاده می شوند. برخی از این متدها قدیمی بوده و هنوز هم بر اساس صلاح دید پزشک مورد استفاده قرار می گیرند. برخی دیگر از این متدها جدید بوده و در اغلب کشورهای پیشرفته ی دنیا استفاده می شوند.

انتخاب این متدهای جدید و قدیمی ، بر اساس فاکتورهای گوناگونی انجام می شود. هر یک از این متدها دارای مزایا و معایبی می باشند. بهتر است که انتخاب این متدها توسط متخصص مربوطه انجام شود که به تمامی جوانب کار اشراف کامل دارد.

در قدیمی ترین کلینیک کاشت مو به ارائه متدهای مختلف کاشت مو از جمله کاشت مو با متد FIT ، کاشت مو به روش SUT ، کاشت با متد FUT ، کاشت مو با متد PRP ، پیوند مو با متد DHI و … پرداخته می شود.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره بهترین کلینیک های کاشت مو مردان در تهران
با کارشناسان ما در ارتباط باشید

کارهایی که پس از کاشت مو باید انجام شود :

  • از انجام فعالیت های سنگین تا یک ماه پرهیز کنید تا آسیبی به فولیکول های موی کاشته شده وارد نشود. تنها به انجام فعالیت های روزانه ی سبک خود در این مدت بسنده کنید.
  • با توجه به دستورالعمل پزشک به شستن موهای سر خود اقدام نمایید.
  • تمیز نگه داشتن کف سر بسیار مهم است و باید به این مسئله توجه شود. در این مدت از قرارگیری در محیط های آلوده خودداری شود.
  • تمامی دقت خود را به کار ببرید تا هیچگونه آسیب فیزیکی احتمالی به سر وارد نشود.
  • شما می توانید با پرهیز از مصرف دخانیات و عدم استعمال مشروبات الکلی ، موجب کسب نتیجه ی بهتر شوید و از موهای سالم و زیبای خود لذت ببرید.

قدیمی ترین کلینیک کاشت مو

داشتن موهای طبیعی و پرتراکم را در قدیمی ترین کلینیک کاشت مو تجربه کنید :

متخصصین کلینیک CIP ، درک کاملی از انتظارات متقاضیان کاشت مو دارند. آنها پس از معاینه ی فرد و دریافت شرح حالی کوتاه از وضعیت آنها ، تصمیم مناسبی برای چگونگی انجام پیوند مو برای آنها می گیرند.

زمانی که روش مناسبی برای شما انتخاب شود و روش انتخابی به بهترین نحو پیاده سازی شود ، پس از مدت زمانی شاهد موهایی یکدست و طبیعی خواهید بود. این همان اتفاقی است که در کلینیک CIP رخ می دهد. ما کاشت مو را برای شما به گونه ای انجام می دهیم که هر بار که مقابل آینه می ایستید ، احساس زیبایی و جوانی بر شما غالب شود.

هزینه پیوند مو در کلینیک های قدیمی و باتجربه

در قدیمی ترین کلینیک کاشت مو ، هزینه پیوند مو با توجه به موارد مختلفی تعیین می شود. یکی از این موارد ، تعداد گرافت ها است. این مورد بر اساس میزان طاسی و کم مویی شما تعیین می شود. لذا نرخ کاشت مو برای هر فردی متفاوت است.

در صورتی که کلینیک های قدیمی مجهز به دستگاه های پیشرفته باشند و برای عمل پیوند مو از این تجهیزات استفاده کنند ، نرخ کاشت مو افزایش پیدا خواهد کرد. توجه کنید که از کاشت گرافت های کمتر از تعداد گرافت های موردنیاز ، به منظور کاهش قیمت ها خودداری نمایید. زیرا این مسئله موجب نامطلوب شدن نتیجه ی کار می شود که حرفه ای ترین و قدیمی ترین کلینیک کاشت مو از انجام این کار تا حد ممکن خودداری می کند.

مقالات مرتبط با کاشت مو

بالاترین تراکم کاشت مو چقدر است ؟

مراقبت های پس از کاشت مو به روش SUT

چرا کاشت مو به روش میکروگرافت ؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجهزترین کلینیک کاشت مو - سی آی پی - CIP