هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

متداول ترین روش ترمیم مو در جهان

متداول ترین روش ترمیم مو کدام است ؟ اگر می‌ خواهید با متداول ترین روش ترمیم مو در جهان آشنا شوید این مقاله را از دست ندهید .

با پیشرفت علم و دانش بشری امروزه توانسته‌ اند با روش های مختلفی به ترمیم مو بپردازند که یکی از این روش ها کاشت مو می باشد که در بین روش های دیگر محبوبیت بالاتری دارد. کاشت مو نیز با عناوین مختلف و کارکرد های گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد .

در کاشت مو فرد به جایگزین کردن موهای از دست رفته می پردازد. در کاشت مو پزشکان به برداشت فولیکول های مو از قسمت مقاوم به ریزش می پردازند و آنها را در نواحی کم پشت جایگزین می کنند .

کاشت مو به روش های زیر صورت می گیرد ، اما ما در این مقاله می خواهیم به متداول ترین روش ترمیم مو بپردازیم .

تحلیل و آنالیز انواع متدهای پیوند مو

از روش هایی که امروزه برای کاشت مو استفاده می شود موارد زیر را می توان نام برد :

روش fit : روش fit که نام های دیگری دارد ، یک روش غیر جراحی برای کاشت مو است که موها به وسیله پانچ برداشته می شود و به دیگر قسمت کم موی سر انتقال داده می شود .

پس از تزریق داروی بی حسی به فرد و اثربخشی آن ، با استفاده از دستگاه پانچ به استخراج فولیکول های مو از نواحی بانک مو اقدام شده و به قسمت های کم مو انتقال داده می شود .

روش fut : این روش مختص افرادی هست که دچار ریزش موی وسیعی شده اند ، که در این روش پزشک فولیکول های مو را جدا می کند سپس به بخیه زدن آن قسمت می پردازد و با بهره گیری از تجهیزات به دسته ای از گرافت ها تقسیم می شود که متشکل از یک یا دو فولیکول است .

متداول ترین روش ترمیم مو در جهان

روش sut : کاشت مو به روش sut  ، یکی از جدیدترین روش های پیوند مو محسوب می شود و دارای تأییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) است . این روش توانسته است رضایت مردان و زنان را به خود جلب کند . این روش یکی از متداول ترین روش ترمیم مو است .

روش bht : در این روش گرافت های مو به صورت دستی و با بهره گیری از دستگاه اتوماتیک به صورت دانه ای برداشته می شود . این گرافت ها عموما از قسمت های بدن مانند شکم ، ریش و سینه برداشته می شود و به قسمت هایی از سر که دچار کمبود مو است انتقال داده می شود .

روش hrt : در روش hrt به برداشت گرافت های طبیعی از پوست سر اقدام می کنند اما اگر فرد کاملا بدون مو باشد یا به بیماری هایی نظیر دیابت مبتلا باشد امکان انجام کاشت مو به این روش در فرد امکان پذیر نیست . به همین دلیل پزشکان برای کاشت مو به روش های دیگر متوسل می شوند .

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دوران نقاهت کاشت مو چقدر است ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید

روش dhi : روش dhi هم یکی از روش های جدید و به روز برای کاشت مو می باشد که با جدیدترین دستگاه ها انجام می شود . در این روش فولیکول های مو از بانک مو برداشته می شود و به همراهی میکرو موتور به قسمت کاشت انتقال داده می شود .

یکی از مزایای کاشت مو به روش dhi این است که فردی که به کاشت مو با این تکنیک اقدام می کند کمترین دردی را در حین عمل احساس می کند .

 آیا می دانید متداول ترین روش ترمیم مو در جهان کدام است ؟

با توجه به روش هایی که در قسمت بالاتر به آن پرداختیم و با روش های کاشت مو در جهان آشنا شدیم اکنون می خواهیم بدانیم که کدام روش امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و در نزد مردم محبوبیت دارد .

SUT ، یک روش مدرن و پیشرفته

کاشت مو به روش sut یکی از رایج ترین روش های پیوند مو در جهان است . علت برتری روش sut نسبت به روش های دیگر این هست که در کاشت مو به روش sut دیگر نیازی به صرف وقت برای مدت طولانی نیست و فرد دیگر لازم نیست به جلسات متعددی برود. یعنی ، کاشت و برداشت مو در مدت زمان کمتری صورت می گیرد و دیگر فرد بیمار دچار خستگی نمی شود .

در روش sut  که یکی از متداول ترین روش ترمیم مو می باشد ، موهای کاشته شده از تراکم بالایی برخوردار بوده و خط رویش کاملا طبیعی جلوه می کند . بنابراین در روش sut که یکی از مدرن ترین روش های پیوند مو است ، هیچ مویی هدر نمی رود و فولیکول های مو آسیب نمی بینند .

در روش sut هنگام برداشت فولیکول ها ، برداشت بافت دیگری از پوست سر صورت نمی گیرد ، بدین ترتیب عمل ما موفقیت آمیز تر خواهد بود .  این روش معمولاً برای افراد پر مشغله که نمی توانند کار خود را کنار بگذارند نیز مناسب است .چرا که در روش sut محدودیتی برای انجام فعالیت ها ایجاد نمی شود .

متداول ترین روش ترمیم مو در جهان

کاشت مو از طریق hrt ، یکی دیگر از متداول ترین روش ترمیم مو

یکی دیگر از رایج ترین روش کاشت مو در جهان روش hrt است .روش hrt یکی از روش های استاندارد در جهان محسوب می شود. در این روش نیازی به استفاده از بانک مو افراد نیست ؛ بنابراین این روش برای کسانی که بانک موی مناسبی ندارند و دارای بیماری های خاصی هستند مناسب است . این عمل در یک جلسه صورت می گیرد .

یکی از مزایای کاشت مو به روش hrt این است که خط رویش و خط فرق به دست آمده کاملا طبیعی است و از نظر دیگران قابل تشخیص نمی باشد .

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره مراحل رشد مو پس از کاشت مو به روش sut با کارشناسان ما در ارتباط باشید

روش hrt که یکی از متداول ترین روش ترمیم مو است برای افرادی که بسیار فعال و ورزشکار هستند ، توصیه می شود. چرا که این افراد پس از کاشت به روش hrt می توانند مانند سابق به فعالیت و ورزش خود ادامه دهند .

بعضی از افراد به دلیل اینکه به بیماری آلوپسی مبتلا هستند ، نمی توانند از کاشت موی طبیعی استفاده کنند بنابراین باید به روش کاشت مو با الیاف مصنوعی اقدام کنند که بر اساس رنگ ، جنس و ضخامت موی طبیعی فرد انتخاب می شود .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجهزترین کلینیک کاشت مو - سی آی پی - CIP