هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

محبوب ترین عمل های زیبایی در دنیا

محبوب ترین عمل های زیبایی بر اساس نظرسنجی ها و آمارهای مختلف شامل جراحی بینی ، جراحی زیبایی شکم ، تزریق چربی ، کاشت مو و … است.

جراحی زیبایی چیست ؟

گرایش انسان به زیبایی ، غیرقابل انکار است. انسان همواره زیبایی را دوست دارد. بنابراین به زیبایی خود توجه زیادی دارد. خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی ، جراحی های زیبایی بسیار پیشرفت نموده و درصد موفقیت این جراحی ها افزایش زیادی یافته است.

جراحی زیبایی ، نوعی عمل مثل جراحی پلاستیک است که بسیار رواج پیدا کرده است. توجه روزافزون افراد به زیبایی چهره و اندام خود ، موجب استقبال بالا از جراحی های زیبایی شده است. متداول شدن جراحی های زیبایی و افزایش تعداد متخصصین این حوزه ، موجب کاهش نرخ عمل های زیبایی شده است. لذا دیگر این جراحی ها را نمی توان مختص ثروتمندان و سلبریتی ها دانست. افراد از طبقات مختلف جامعه به دنبال آن هستند که تغییرات مثبتی را در چهره و اندام خود ایجاد کنند.

جراحی زیبایی

آشنایی با محبوب ترین عمل های زیبایی در جهان

در این مقاله قصد داشته که به صورت مختصر شما را با پرطرفدارترین جراحی های زیبایی آشنا کنیم. پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در دنیا عبارتند از :

جراحی زیبایی بینی

عمل بینی می تواند برخی از ایرادات بینی مانند بزرگ بودن بینی ، نامناسب بودن حفره های بینی ، پهن بودن بینی ، قوز بینی ، فرورفتگی ها و برجستگی های بینی را برطرف کند. عمل بینی با هدف اصلاح پاره ای از مشکلات تنفسی ناشی از انحراف تیغه های بینی انجام می شود. بسیاری از افرادی که دچار حوادث شده و از ناحیه ی بینی به مشکل برخورده اند ، عمل زیبایی بینی را انجام می دهند.

افرادی با مشکل قوز بینی ، شکستگی بینی ، نامناسب بودن فرم بینی ، اختلالات تنفسی ، نواقص مادرزایی در ناحیه ی بینی و … به عمل زیبایی بینی اقدام می کنند.

کاشت مو ، یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی

کاشت مو با هدف رفع مشکل کم مویی و طاسی سر انجام می شود. پیوند مو به صورت انتقال فولیکول های مو از ناحیه ی اهداء به ناحیه ی دریافت می باشد.  کاشت مو با روش های مختلفی مانند کاشت مو به روش FUE ، روش FUT ، روش SUT ، روش FIT و … انجام می شود. هر یک از این روش ها به شکل مختلفی و با استفاده از دستگاه های متفاوتی ، انجام می شود.

انتخاب روش های کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد. کاندیدای مناسب عمل کاشت مو شامل افراد طاس ، افراد کم مو ، افرادی با مشکل ریزش موی کنترل نشده و … می باشند.

محبوب ترین عمل های زیبایی

جراحی افتادگی پلک

یکی دیگر از محبوب ترین عمل های زیبایی ، جراحی پلک است. برخی از افراد با مشکل افتادگی پلک یا شل شدن پلک ها مواجه هستند. این مشکل ، در زیبایی افراد تأثیر منفی گذاشته و چهره را پیرتر و افتاده تر نشان می دهد. در جراحی پلک ، به استخراج چربی ها و پوست های اضافی در محل پلک اقدام می شود. البته ممکن است برداشت پوست های اضافی کفایت کند. جراحی پلک موجب درمان شل شدن پوست پلک ، درمان افتادگی پلک ، درمان ورم و سیاهی زیر چشم ، درمان پف پشت چشم و … می شود.

جراحی زیبایی لب

برجسته کردن لب ها ، موجب جذابیت بیشتر چهره می شود. اما ممکن است برجسته کردن لب ها به چهره ی همه ی افراد نیاید و آنها را زیباتر نکند. برای برجسته کردن لب ها دو روش وجود داشته که شامل تزریق چربی و جراحی لب می باشد. جراحی لب ، از محبوب ترین عمل های زیبایی در دنیا بوده که لب ها را به صورت دائمی برجسته می کند. در حالی که تزریق چربی و ژل ، به صورت موقتی بوده و هر از گاهی باید این کار تکرار شود.

عمل زیبایی جراحی شکم

جراحی شکم با تکنیک های مختلفی از جمله ابدومینوپلاستی انجام می شود. این تکنیک ، نتیجه بخش ترین روش برای لاغری و کاهش سایز در بخش شکم می باشد. افرادی که در اثر چاقی و لاغری های مکرر با پوست های اضافی در ناحیه ی شکم مواجه شده اند ، می توانند با این روش به درمان پوست های اضافی و شل شده ی خود اقدام کنند.

همچنین افراد بسیار چاق ، افرادی لاغر با شکم های بزرگ ناشی از سابقه بارداری ، افرادی با پوست های ترک ترک شده در ناحیه ی شکم و … می توانند با جراحی شکم خود ، زیبایی اندام خود را مجدداً بدست بیاورند.

جراحی پروتز سینه ، از محبوب ترین عمل های زیبایی

در این روش از ایمپلنت های سیلیکونی استفاده شده تا فرم موردنظر در ناحیه ی سینه بدست بیاید. این عمل با تکنیک های مختلفی انجام می شود. برش هایی که برای این جراحی انجام می شود ممکن است در ناحیه ی فوقانی شکم ، زیر سینه ها ، زیر بغل ها و … باشد. پس از برش ، پروتزهای موردنظر درون سینه قرار می گیرد .

ممکن است با تشخیص پزشک متخصص به جای کار گذاشتن پروتزها ، مقداری چربی به سینه ها تزریق گردد. بدین ترتیب عمل انجام شده ، کم تهاجمی تر خواهد بود. یکی دیگر از عمل های زیبایی مربوط به سینه ، لیفت سینه ها است که برای افرادی با مشکل افتادگی سینه ها انجام می شود.

محبوب ترین عمل های زیبایی

سؤالات رایج درباره محبوب ترین عمل های زیبایی

 

آیا جراحی های زیبایی مانند کاشت مو ، دائمی هستند ؟

اغلب جراحی های زیبایی مانند کاشت مو ، دائمی است و فرد دیگر نیازی به تکرار عمل نخواهد داشت. اما برخی از تکنیک های زیبایی مانند تزریق چربی ها ، موقتی هستند. کاشت مو در بهترین کلینیک های کاشت مو به گونه ای انجام شده که نتیجه ای ماندگار و همیشگی داشته باشند.

مهمترین نکات درباره عمل های زیبایی چیست ؟

مهمترین نکته این است که اگر فرد کاندیدای مناسبی برای عمل های زیبایی نیست ، از انجام این کار خودداری کند. تمامی عمل های زیبایی از جمله کاشت مو باید در معتبرترین کلینیک های زیبایی انجام شود. از انجام عمل های زیبایی در سالن های آرایشگاهی خودداری کنید. فرد باید توجه زیادی به رعایت مراقبت های پیش و پس از عمل های زیبایی داشته باشد. محبوب ترین عمل های زیبایی باید به دست پزشکان متخصص انجام شود.

مقالات پیشنهادی

دلمه پس از کاشت مو

قرص آناهیل بعد از کاشت مو

رابطه ریزش مو و کبد چرب

آیا جراحی های زیبایی مانند کاشت مو ، دائمی هستند ؟

اغلب جراحی های زیبایی مانند کاشت مو ، دائمی است و فرد دیگر نیازی به تکرار عمل نخواهد داشت. اما برخی از تکنیک های زیبایی مانند تزریق چربی ها ، موقتی هستند. کاشت مو در بهترین کلینیک های کاشت مو به گونه ای انجام شده که نتیجه ای ماندگار و همیشگی داشته باشند.

مهمترین نکات درباره عمل های زیبایی چیست ؟

مهمترین نکته این است که اگر فرد کاندیدای مناسبی برای عمل های زیبایی نیست ، از انجام این کار خودداری کند. تمامی عمل های زیبایی از جمله کاشت مو باید در معتبرترین کلینیک های زیبایی انجام شود. از انجام عمل های زیبایی در سالن های آرایشگاهی خودداری کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجهزترین کلینیک کاشت مو - سی آی پی - CIP