هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

هزینه کاشت مو به روشFUT

هزینه کاشت مو به روشFUT بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می شود. پارامترهای تعیین کننده در هزینه این کار را بررسی می کنیم.

کاشت مو با بهترین و جدیدترین روش

برای کاشت مو ، روش های گوناگونی وجود دارد. یکی از بهترین این روش ها ، کاشت به روش FUT می باشد. در این روش با اعمال بی حسی موضعی ، به برداشتن یک نوار از بانک مو اقدام می شود. محل برداشت مو ، بخشی از سر است که موهای آن به علت نبود گیرنده هورمون های مردانه با مشکل ریزش مواجه نمی شود.

از بابت عوارض این روش باید آسوده خاطر باشید. زیرا برداشتن نوار گفته شده به اعصاب و عروق اصلی پوست سر ، کوچکترین صدمه ای وارد نمی کند. بخش برش در محل فوقانی عروق و اعصاب اصلی پوست است. لذا با اطمینان خاطر پس از تأیید پزشک مربوطه ، به کاشت مو با این روش اقدام نمایید.

هزینه کاشت مو به روشFUT

نگرانی درباره هزینه های کاشت مو

قبل از بررسی هزینه کاشت مو به روشFUT به این مسئله اشاره کنیم که درست است که هزینه های کاشت مونسبتاً بالا است ، اما تنها روش مؤثر و نتیجه بخش برای جبران موهای از دست رفته ، کاشت مو است. لذا به جای اینکه روش های ارزان تر را بارها تجربه کنیم و با شکست مواجه شویم ، بهتر است یک روش قطعی و نتیجه بخش را انتخاب کنیم.

بسیاری از افراد در رابطه با هزینه های کاشت مو ، نگرانی دارند و با وجود اینکه به انجام این کار تمایل دارند نمی خواهند زیر بار هزینه های آن بروند. ولی با توجه به موفقیت آمیز بودن روش های کاشت مو و به ارمغان آوردن زیبایی و جوانی برای شما ، هزینه نمودن برای این کار عاقلانه است.

از آنجا که عمل های زیبایی تحت پوشش بیمه نمی باشند ، فرد باید به تنهایی برای پرداخت هزینه های آن اقدام نماید. حال در ادامه بررسی می کنیم که نرخ کاشت مو به یکی از روش های آن ( FUT ) ، چگونه محاسبه می شود.

هزینه کاشت مو به روشFUT چگونه حساب می شود ؟

نرخ کاشت مو به روش اف یو تی در مقایسه با روش های دیگر کمتر است. در روش فوق ، به برداشت یک دفعه ای گرافت های لازم برای کاشت اقدام می شود. لذا وقت کمتری برای انجام این کار صرف می شود. این مسئله موجب کاهش حجم کاری جراح در یک عمل و افزایش سرعت عمل او می گردد. بدین ترتیب هزینه های کاشت مو کاهش پیدا می کند.

نمی توان نرخ دقیق هزینه کاشت مو به این روش را عنوان نمود. زیرا این مسئله وابسته به فاکتورهای متعددی می باشد. معمولاً نرخ دقیق هزینه کاشت مو پس از معاینه حضوری محاسبه می شود. هزینه کاشت را بر اساس هر گرافت  مشخص می کنند.

به منظور اطلاع از نرخ کاشت مو به روش گفته شده به صورت تقریبی ، باید با کارشناسان صحبت نمایید. تمامی اطلاعات موردنیاز شما توسط کارشناسان حرفه ای ما به شما ارائه می گردد.

کاشت مو با قیمت پایین

در رابطه با هزینه کاشت مو به روشFUT ، به یک نکته مهم اشاره کنیم. خواهشمند است که فریب قیمت های پایین برخی از مراکز کاشت مو را نخورید. اگر شما می خواهید کاشت مو را به صورت موفقیت آمیز انجام دهید و درگیر مشکلات و عوارض وخیم پس از آن نشوید ، باید یک مرکز معتبر را برای کاشت مو انتخاب نمایید.

کاشت مو باید در یک مرکز بهداشتی و معتبر که برخوردار از کادر درمانی مجرب و حرفه ای است ، انجام شود. تجهیزات و مواد به کار رفته ، باید به گونه ای باشند که سلامتی فرد را به خطر نیاندازند. قرار است با کاشت مو زیباتر و جوان تر شویم ، نه اینکه به سلامتی خود آسیب وارد کرده و بیمار شویم.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره کاشت مو به روش FIT با کارشناسان ما در ارتباط باشید

عوامل مؤثر بر هزینه کاشت مو به روشFUT

اصلی ترین فاکتورها در برآورد هزینه های کاشت مو به روش اف یو تی ، موارد زیر است که با هم مرور می کنیم.

میزان خالی بودن سر و شمار گرافت های لازم

به هر میزانی که حجم خالی بودن سر بیشتر باشد ، شمار گرافت های موردنیاز افزایش خواهد یافت. لذا روند کاشت مو وقت گیرتر خواهد بود و به مواد بیشتری نیاز است. بنابراین نرخ کاشت مو افزایش پیدا می کند. در جلسه اول ، سر فرد متقاضی بررسی شده و تعداد گرافت ها تعیین می شود.

روش کاشت موی FUT ، عامل مهم در تعیین قیمت

روش کاشت در تعیین قیمت بسیار اثرگذار است. روش FUT به چندین شیوه انجام می شود. اگر برای این روش از دستگاه مخصوص بهره بگیرند ، نرخ هزینه کاشت بیشتر می شود. حال اگر برای کاشت FUT جهت برداشتن گرافت های مو از پانچ های دستی بهره ببرند ، هزینه کاشت مو به روش FUT کاهش پیدا خواهد کرد.

هزینه کاشت مو به روشFUT

مطب کاشت مو و زیبایی

امروزه مطب های متعددی در زمینه کاشت مو فعالیت دارند. هر یک از مطب ها ، کاشت مو را با نرخ مختلفی انجام می دهند. منطقه ای که مطب در آن واقع شده است ، پیشرفته بودن تجهیزات مطب ، بهداشتی بودن و استرلیزه بودن تجهیزات و … از مواردی هستند که در تعیین نرخ آن مطب برای عمل کاشت مو اثرگذار می باشند.

به طور مثال بسیاری از مطب هایی که در مناطق شمالی شهر واقع شده اند ، هزینه های بیشتری را از مشتریان دریافت می کنند. البته لازم به ذکر است که کیفیت کار در بسیاری از این مطب های گران قیمت ، بسیار بالا است. تا جایی که خرسندی و رضایتمندی مراجعین عزیز را به همراه داشته است.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره کاشت مو به روش FUE با کارشناسان ما در ارتباط باشید

میزان دستمزد جراح ، عامل مهم در تعیین هزینه کاشت مو به روش FUT

قطعاً جراحان ماهر و متخصص که از تجربه بالایی برخوردار هستند ، دستمزدهای بالایی دریافت می کنند. البته جراحانی هستند که با تجربه و ماهر هستند ، اما دستمزدهای کمتری می گیرند. شما باید درنظر داشته باشید که جراحان مجرب و متخصص بسیار حرفه ای عمل نموده و شانس موفقیت در عمل کاشت مو را افزایش می دهند.

حتی ممکن است هزینه کاشت مو در یک مطب توسط پزشک های مختلف ، متفاوت باشد. بنابراین هزینه کاشت مو به شیوه FUT بر اساس این موارد تعیین می شود و نمی توان نرخ دقیق آن را قبل از معاینه فرد متقاضی تخمین زد.

مقالات مرتبط با کاشت مو

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش Micro SUT

کاشت مو به روش super sut

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجهزترین کلینیک کاشت مو - سی آی پی - CIP