هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

پیوند موی بدن به سر با جدیدترین روش

پیوند موی بدن به سر ، یکی از روش های جدیدی است که می تواند برای درمان طاسی یا کم مویی سر مورد استفاده قرار بگیرد.

چرا پیوند مو از بدن ؟

در شرایط نرمال برای عمل کاشت مو ناحیه ی پشت سر بیمار را به عنوان ناحیه ی اهدا انتخاب می کنند. ولی افرادی وجود دارند که در ناحیه ی پشت سر خود ، فاقد بانک موی ایده آلی می باشند. بنابراین این افراد برای پیوند مو دچار مشکل هستند.

راهکار کاربردی برای این افراد چیست ؟ در تکنیک های جدید کاشت مو می توان از نواحی بدن به عنوان ناحیه ی اهدا استفاده نمود. بسیاری از افراد با مشکل نداشتن بانک موی مناسب در سر خود مواجه هستند. این افراد اصلاً نگران نباشند که روش های جدید کاشت مو می تواند راه چاره ای برای آنها باشد.

پیوند موی بدن به سر

تکنیک پیوند موی بدن به سر

کاشت مو به روش sut bht ، یکی از جدیدترین تکنیک های کاشت مو می باشد که در اغلب کشورهای پیشرفته به عنوان روش های اصلی کاشت به کار گرفته می شود. در این روش به آسانی به برداشت فولیکول های مو از بدن بدون درد و خونریزی اقدام می شود. Bht نیازی به بیهوشی ندارد و با بی حسی موضعی انجام می شود. فولیکول های موی برداشت شده از بدن به نواحی سر پیوند زده می شود.

کاندیدای مناسب برای کاشت به روش bht

با توجه به اینکه روش های متعددی برای کاشت مو وجود دارند ، انتخاب روش مناسب برای پیوند مو یک دغدغه بسیار بزرگ برای افراد است. روش bht مناسب برای اشخاصی است که در نواحی پشت سر خود فاقد موهای باکیفیتی هستند و یا اصلاً مویی ندارند.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره بالاترین تراکم کاشت مو
با کارشناسان ما در ارتباط باشید

بسیاری از افراد به علت بیماری های مختلف با مشکل طاسی کامل سر مواجه هستند. اشخاصی که پیش از این عمل ، اقدام به برداشت فولیکول های مو از بانک موی خود نموده اند و حال با کمبود فولیکول های مو روبرو هستند ، این شانس را دارند که از این روش استفاده نمایند و نتیجه ی بسیار خوبی کسب کنند.

ممنوعیت ها در روش پیوند مو بدن به سر

برداشت مو از بدن ، پروسه ای بسیار حساس و دقیق است که نیازمند تبحر و تخصص بالایی است. لذا تأکید می نماییم که برای انجام این عمل باید تخصصی ترین و معتبرترین کلینیک کاشت مو را انتخاب نمایید.

معمولاً این روش کاشت مو را به عنوان نهایی ترین راهکار برای پیوند موی افراد انتخاب می کنند. به یاد داشته باشید که بافت مو بعد از کاشت مو با تغییرات و تحولاتی همراه خواهد شد. در روش bht ، هیچگونه ضمانتی برای ریشه دار شدن و مستحکم شدن ریشه های موهای پیوند زده شده وجود ندارد. لذا در انتخاب این روش باید این مورد را درنظر داشته باشید.

البته زمانی که پیوند موی بدن به سر در کلینیک های معتبر و تخصصی برای افراد صورت بگیرد ، به بهترین صورت ممکن انجام می شود تا هیچگونه مشکلی برای فرد بوجود نیاید و بهترین نتیجه حاصل شود.

پیوند موی بدن به سر

جدیدترین روش کاشت مو از بدن به سر

در روش bht از ترکیب دو روش FUT و FUE برای پیوند مو بهره می گیرند. در این روش از پانچ های لیزری برای برداشت و کاشت گرافت ها استفاده می شود. پیاده سازی این روش ، به زمان زیادی نیاز ندارد. در برخی از کلینیک ها این کار را در یک جلسه با سرعت فوق العاده بالایی با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات ، انجام می دهند.

این نکته بسیار مهم است که موی درنظر گرفته شده برای پیوند باید با استانداردهای کیفی مشخص شده برای موی سر شباهت بسیار زیادی داشته باشد تا کاندید مناسبی برای پیوند باشد.

انواع روش های کاشت مو از بدن به سر

برای پیوند موی بدن به سر از روش های مختلفی بهره برده می شود. حال انتخاب هر یک از این روش ها بستگی به نظر متخصص دارد. متخصص بدن شما را بررسی نموده و ناحیه ی مناسب برای این کار را انتخاب می کند.

پیوند موهای ریش به سر ، پیوند موهای سینه به سر ، کاشت موهای نواحی گردن به سر ، پیوند از موهای انگشتان پا ، پیوند از موهای ران یا ساق پا به سر ، کاشت از بازو و … از جمله ی روش های پیوند مو می باشند.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره مراقبت های پس از کاشت مو به روش SUT با کارشناسان ما در ارتباط باشید

تمامی این روش ها در درمان طاسی و کم مویی مؤثر می باشند. جلوگیری از ریزش شدید مو ، باقی نماندن آثار زخم و بخیه ، کوتاه بودن دوره ی نقاهت پس از پیوند مو ، امکان بهره گیری از نواحی مختلف بدن به عنوان بانک مو و … از مزایای پیوند موی بدن به سر می باشند.

پیوند موی بدن به سر

چگونگی انجام این روش :

هر روزه روش های جدیدی برای پیوند مو ارائه می گردند. هدف از مطالعات مختلف بر فرآیند کاشت مو و ارائه روش های نوین تر ، کسب نتیجه ی موفقیت آمیزتر است. در این روش باید از فولیکول هایی استفاده نمود که کیفیت بسیار بالایی داشته باشند.

برداشت فولیکول های مو باید با دقت بسیار زیادی صورت بگیرد. بعد از برداشت فولیکول های مو ، این فولیکول ها را زیر میکروسکوپ گذاشته تا آنها را آماده سازی کنند. یک مسئله ی بسیار مهم در رابطه با پیوند موی بدن به سر ، این است که ویژگی های فولیکول مو باید با پوست سر تطابق کاملی داشته باشند. پس از آماده سازی ، به کاشت فولیکول های مو در ناحیه ی کاشت اقدام می شود.

بهترین کلینیک برای پیوند مو از نواحی مختلف بدن به پوست سر

توجه داشته باشید که برای پیوند مو باید عجولانه عمل نکنید تا بتوانید نتیجه ی مورد دلخواه خود را کسب نمایید. پرهیز از عجله در این مسئله ، بدان معناست که باید کلینیک و متخصص مناسبی را برای کاشت مو به این روش انتخاب نمایید.

پیوند موی بدن به سر ، یکی از حساس ترین متدهای کاشت مو است. لذا برای این کار باید یکی از بهترین کلینیک هایی که در این زمینه فعالیت دارند را انتخاب نمود. CIP ، یکی از برترین کلینیک های کاشت مو است که به شیوه های مدرنی و با بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه ها به این کار اقدام می نماید.

مقالات مرتبط با کاشت مو

بهترین سن برای انجام کاشت مو چه زمانی است؟

تغذیه بعد از کاشت مو

بهترین کلینیک کاشت مو زنان در تهران ( CIP )

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجهزترین کلینیک کاشت مو - سی آی پی - CIP