هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

چرا کاشت مو به روش میکروگرافت ؟

چرا کاشت مو به روش میکروگرافت ؟ اگر این سؤال شما نیز هست ، باید این مقاله را تا انتها خوانده تا پاسخ این پرسش را بیابید.

از روش میکروگرافت در کاشت مو چه می دانید ؟

یکی از روش های نوین کاشت مو که امروزه بسیار رایج شده است ، روش میکروگرافت می باشد. در روش میکروگرافت همه ی مراحل برداشت و پیوند با استفاده از تجهیزات فوق العاده دقیق و حساسی انجام می شود. میکروگرافت با کمترین مقدار درد و خونریزی همراه است.

جهت پیاده سازی روش میکروگرافت نیازمند بانک موی مناسبی در سر هستید. اگر چنین شرایطی فراهم نباشد ، باید از سایر قسمت های بدن بدین منظور کمک گرفت. در روش میکروگرافت ، خارج شدن گرافت های مو از پوست سر با دقت فوق العاده بالایی انجام می شود.

به دلیل اینکه در این روش از پانچ های خودکار بهره می گیرند ، صدمه ناچیزی به فولیکول های خروجی وارد می گردد و یا ممکن است اصلاً صدمه ای وارد نشود.

چرا کاشت مو به روش میکروگرافت ؟

طبیعی بودن ظاهر موها در روش میکروگرافت

حال این سؤال برای شما پیش می آید که روش های زیادی برای کاشت مو وجود دارند. چرا کاشت مو به روش میکروگرافت را انتخاب کنیم ؟ نتیجه کاشت مو به شیوه میکروگرافت ، داشتن موهایی با بیشترین تراکم است. همه ی فولیکول های کاشته شده در این روش رشد نموده و احتمال نابودی آنها نزدیک به صفر می باشد.

یکی از اصلی ترین دلایل انتخاب این روش برای کاشت مو ، طبیعی به نظر رسیدن ظاهر موها است. پس از رشد موها ، اصلاً به نظر نمی آید که موهای شما کاشته شده اند و انگار موهای طبیعی شما هستند. برای بسیاری از افراد مهم است که ظاهر موهای کاشته شده طبیعی به نظر بیاید و آثاری از کاشت مو بر روی سر و موهای آنها وجود نداشته باشد.

بررسی گام به گام روند کاشت مو به شیوه میکروگرافت

در ادامه پرداختن به موضوع اینکه چرا کاشت مو به روش میکروگرافت را انتخاب کنیم ، به مراحل این روش اشاره می کنیم. کاشت موی میکروگرافت در چندین مرحله صورت می گیرد که هر یک از آنها با رعایت کامل بهداشت انجام می شود.

اولین مرحله ی میکروگرافت : برداشت مو

مرحله برداشت بسیار حساس و مهم است. پیش پا افتاده ترین خطایی ، تبعات بزرگی خواهد داشت. در روش میکروگرافت از دستگاه میکروموتورهای اتوماتیک بهره می برند. این دستگاه قادر است حجم زیادی از بانک مو را برداشت نماید. میکروموتورهای اتوماتیک جهت برداشت مو در این روش بسیار ظریف تر و حساس تر از سایر هولدرهای برداشت گرافت می باشند. لذا برداشت گرافت ها بدون بروز کوچکترین مسئله ناگواری صورت می گیرد. برای اینکه نتیجه مطلوب در این روش حاصل شود ، باید تک تک مراحل را با حساسیت و دقت بالایی پیاده سازی نمود.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره کاشت مو به روش super sut با کارشناسان ما در ارتباط باشید

دومین مرحله ی میکروگرافت : آماده سازی گرافت ( چرا کاشت مو به روش میکروگرافت ؟ )

در این مرحله باید موارد دقیق و مهمی پیاده سازی شوند. گرافت های برداشت شده باید درون مایع مخصوصی گذاشته شوند. این مایع نقش نگهدارنده را داشته و از سلول های بنیادی شخص برخوردار است. همین مسئله موجب سالم ماندن تمامی دانه های مو می گردد. همچنین در این روش امکان تقویت ریشه ها و فولیکول های مو وجود دارد. برای شکل دهی بهتر موها باید تمرکز زیادی بر روی این مرحله داشت.

سومین مرحله ی میکروگرافت : جایگذاری گرافت ها

جهت جایگذاری مو باید در گام نخست به بی حسی محل کاشت پرداخته شود. بی حسی به شکل موضعی صورت می گیرد و هیچگونه نگرانی درباره عوارض احتمالی وجود نخواهد داشت. حال دستگاه میکروگرافت به انتقال موهای از پیش برچیده شده ، اقدام می نماید. جایگذاری گرافت ها در سریعترین زمان صورت می گیرد. این دستگاه به هیچ عنوان آسیبی به پوست سر شما وارد نمی کند.

چرا کاشت مو به روش میکروگرافت را برگزینیم ؟

میکروگرافت از کم عارضه ترین و کم خطرترین روش های کاشت مو می باشد که در سال های اخیر بسیار مورد توجه واقع شده است. البته ما ادعا نمی کنیم که این روش هیچگونه معایبی ندارد. مسلماً بهترین و پیشرفته ترین روش ها ، همواره دارای نواقصی هستند و نمی توان منکر این مسئله شد.

در این روش تعداد گرافت های بیشتری کاشته می شوند. البته لازم است به این نکته اشاره کنیم که به منظور طبیعی جلوه نمودن ظاهر مو ، گرافت های کمتری در بخش جلویی سر کاشته می شود.

سرعت کاشت مو در این روش ، بسیار بالا است و این مزیت بزرگی برای کسانی است که می خواهند سریعتر نتیجه بگیرند.

یکی از قاطعانه ترین پاسخ هایی که برای پرسش چرا کاشت مو به روش میکروگرافت را انتخاب کنیم ارائه می دهیم ، این است که دوره نقاهت این روش بسیار کوتاه است.

این روش به هیچ عنوان جراحی به حساب نیامده و مشکلات و عوارض جراحی را نخواهد داشت.

در روش میکروگرافت به برداشت نواری اقدام نمی کنند. لذا هیچگونه آثاری از اسکار یا زخم را نخواهید دید.

چرا کاشت مو به روش میکروگرافت ؟

آیا روش میکروگرافت برای من مناسب است ؟

مسئله مهمی که باید بدان توجه داشته باشید این است که این روش مناسب چه کسانی است. در اغلب موارد ، افرادی که با مشکل طاسی منطقه ای و ریزش موی شدید مواجه هستند ، می توانند از میکروگرافت استفاده نمایند. در روش میکروگرافت بانک مو را معمولاً از موهای پشت سر انتخاب می کنند. لذا اشخاصی که در ناحیه پشت سر دارای موهای پرپشتی هستند ، به خوبی از این روش نتیجه می گیرند. بنابراین در پاسخ به افرادی که موهای پرپشتی در ناحیه پشت سر دارند و می گویند چرا کاشت مو به روش میکروگرافت را انتخاب کنیم ، به این مسئله اشاره می کنیم.

اشخاصی که می خواهند اقدام به کاشت مو یا کاشت ابرو کنند ، می توانند از این روش مؤثر و نتیجه بخش استفاده کنند. میکروگرافت برای زنان و مردان قابل استفاده است و هیچگونه محدودیت جنسی در این روش وجود ندارد.

در اغلب کشورهای پیشرفته از این روش برای درمان کچلی های درجه اول و درجه دوم بهره می گیرند. این روش در درمان کچلی و ریزش موی خانم ها به اندازه درمان کچلی آقایان ، نتیجه بخش و موفقیت آمیز است.

امیدواریم توانسته باشیم پاسخ های قانع کننده ای در جواب چرا کاشت مو به روش میکروگرافت را انتخاب کنیم ، به شما عزیزان ارائه دهیم.

مقالات مرتبط با کاشت مو

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش FUT

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجهزترین کلینیک کاشت مو - سی آی پی - CIP