هر سوالی داری از من بپرس و مشاوره رایگان بگیر…

کاشت مو به روش نانو

کاشت مو به روش نانو با استفاده از فناوری نانو در شرایط کاملاً بهداشتی و با رعایت تمامی دستورالعمل ها انجام می شود.

از دست رفتن موهای سر

یکی از مشکلاتی که اخیراً اغلب جوانان و افراد میانسال را درگیر خود کرده است ، ریزش مو و از دست رفتن موهای سر می باشد. عوامل مختلفی موجب شده اند که این مشکل به صورت شایع در جوامع امروزی بوجود بیاید. عواملی همچون اضطراب ، تنش های عصبی ، تغذیه نامناسب و آلودگی هوا و … هر روز بر این مشکل دامن زده و شرایط را بدتر می کنند.

برای مقابله با این مشکل و حل مشکل کم مویی ، روش های مختلفی ابداع گردیده است. کاشت مو ، یکی از برترین روش های درمان کم مویی و از دست رفتن موها می باشد. جدیدترین روش کاشت مو ، پیوند مو با تکنیک نانو می باشد. این روش فعلاً به صورت عملی در تمامی کلینیک های کاشت مو در جهان انجام نمی شود.

در حال حاضر تحقیقات زیادی بر روی این روش انجام گرفته تا در آینده ای نه چندان دور ، بتوان کاشت مو به روش نانو را به صورت عملی انجام داده و مشکل کم مویی را به این طریق برطرف نمود. حال می خواهیم کمی بیشتر با این روش آشنا شویم.

کاشت مو به روش نانو

بهره گیری از فناوری نانو برای پیوند مو

پیوند مو به این روش بدین صورت است که با استفاده از تکنولوژی نانو برای ایجاد رشته های باریک پروتز مو اقدام می کنند  پروتزهای ایجاد شده را بر روی پوست سر قرار می دهند. رشته موهایی که با فناوری نانو تولید می شوند ، کاملاً باکیفیت و استریل می باشند.

در این روش باید نمونه گیری از فرد متقاضی انجام شود و با توجه به جنس و رنگ مو به تولید موهایی اقدام نموده که با ویژگی های موی فرد مطابقت داشته باشد.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره بهترین فصل برای کاشت مو با کارشناسان ما در ارتباط باشید

ویژگی های کاشت مو به روش نانو

این روش کاشت مو به گونه ای انجام می شود که هیچگونه درد و خونریزی برای فرد ایجاد نمی شود. پیوند مو با استفاده از تکنیک نانو برای مردان و زنان انجام می شود. اما باید بهترین کلینیک کاشت مو زنان در تهران یا بهترین کلینیک کاشت مو مردان را انتخاب نمود که این روش را به بهترین نحو ممکن پیاده سازی کنند.

یکی از ویژگی های این روش آن است که در یک جلسه قابل انجام است. نکته جالب این است که تمامی افراد حتی بیماران تحت عمل شیمی درمانی ، این امکان را دارند که از این روش برای کاشت موی خود استفاده کنند.

در روش نانو ، نخست بی حسی سر انجام شده و با بهره گیری از تجهیزات مدرنی به کاشت موها زیر پوست اقدام می کنند. مقاومت موهای کاشته شده با تکنیک نانو ، فوق العاده بالا است. لذا امکان اتوکشی و براشینگ آنها وجود دارد. شما می توانید پس از کاشت مو به روش نانو به رنگ کردن موهای خود اقدام نمایید.

موهای کاشته شده با تکنیک نانو مانند موهای طبیعی جلوه می کنند. هیچ کسی با دیدن موهای شما متوجه نخواهد شد که این موها ، مادرزادی نبوده و از طریق کاشت مو ایجاد شده است. پس از گذشت مدت زمان کوتاهی از پیوند مو با تکنیک نانو می توان به فعالیت های عادی خود ادامه داده و مانند سابق به زندگی خود ادامه دهید.

قبل از عملی شدن روش نانو از چه روش هایی برای پیوند مو استفاده کنیم ؟

فعلاً باید روش های دیگری را برای کاشت مو درنظر داشته باشید تا پیوند مو به شیوه نانو به صورت کامل قابل اجرا باشد. روش هایی که در حال حاضر برای کاشت مو استفاده می شوند ، تکنیک های بسیار خوبی هستند که اکثراً نتیجه بخش می باشند. در موارد نادری مشاهده شده است که فردی از عمل کاشت موی خود پشیمان شود.

روش های جایگزین کاشت مو به روش نانو شامل کاشت مو به روش SUT ، میکروگرافت ، ترکیبی ، FIT ، روش FUT ، روش FUE و … می باشند. هر یک از روش های گفته شده برای افرادی مناسب بوده و بهترین نتیجه را برای آنها به دنبال دارد. روش SUT ، از جدیدترین تکنیک های حل مشکل کم مویی و طاسی می باشد که بدون نیاز به عمل جراحی انجام شده و به شدت مورد استقبال متقاضیان واقع شده است.

قبل از انتخاب روش مناسب کاشت موی خود باید بررسی های زیادی انجام داده و تمامی جوانب آن روش را بسنجید. مشاوره با یک متخصص آگاه و مجرب ، می تواند شما را در این زمینه کمک کند. لذا به انتخاب یک کلینیک کاشت موی خوب و یک پزشک حاذق و با دانش توجه بسیار زیادی داشته باشید.

مسلماً هر روشی از کاشت مو دارای مزایا و معایب خاصی می باشد و نمی توان عنوان نمود که فلان روش هیچ عوارضی را به دنبال نخواهد داشت. اما اغلب عوارض ایجاد شده ، سطحی و زودگذر هستند.

کاشت مو به روش نانو

پاسخ به چندین سؤال رایج در زمینه کاشت مو به روش نانو

 

مزایای پیوند مو با تکنیک نانو چیست ؟  اصلی ترین مزیت این روش استفاده از الیاف مصنوعی نانو بوده که ما را از برداشت فولیکول ها از بانک موی فرد بی نیاز می کند. افرادی که فاقد بانک موی مناسب بوده و درگیر مشکلات خاصی می باشند ، امکان کاشت مو به این روش را دارند. موهای کاشته شده به روش نانو بسیار مقاوم بوده و ظاهری طبیعی دارند.

معایب پیوند مو با تکنیک نانو چیست ؟ مشکل این روش این است که موهای کاشته شده با تکنیک نانو ، قابل رشد نخواهند بود. زیرا این موها زنده نیستند و امکان رشد و نمو ندارند. لذا باید پیش از کاشت مو به این روش در رابطه با قد موها به نظر قطعی رسید. کاشت به این روش از جمله روش های درمان کم مویی است که نیاز به ترمیم دارد.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره درمان طاسی ارثی با کارشناسان ما در ارتباط باشید

کاشت مو به روش نانو برای چه کسانی مناسب است ؟ این روش برای اشخاصی مناسب بوده که بانک موی آنها کیفیت لازم را ندارد و پیازهای موی آنها به شدت ضعیف است. برخی از افراد از موهایی در ناحیه ی بانک مو برخوردار بوده که بسیار سست بوده و قابلیت رشد ندارند. این موها ارزش برداشت و کاشت در نواحی کم موی سر را ندارند.

مقالات پیشنهادی

کاشت مو به روش میکرو FUE

پیوند مو به روش super sut

کاشت مو به روش micro sut

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجهزترین کلینیک کاشت مو - سی آی پی - CIP